Posts Tagged ‘cinlerden kurtulma yöntemleri’

Cinlerden nasıl korunulur

Pazartesi, Eylül 5th, 2011

Cinlerden nasıl korunulur?

Cinlerden korunmak istiyorsanız Barış Hocayı arayınız. 0541 683 38 10

Cinlerden nasıl korunulur, cinlerden korunma yolları nelerdir?

Cinler hakkında bilgiler verilirken çok fazla geliş sebepleri olduğunu vede cinlerin çok fazla türlere ayrıldığını belirtmiştik. Bu neden ile cinlerin yada periler cazılar ifritler ve benzeri ruhani türlerin hepsinden aynı yöntemlerle korunmak mümkün olmayabilir. Gerek kitaplarda olsun gerekse diğer kaynaklarda cinlerden korunma duası, cinlerden korunma muskası, cinlerden korunma vefki, cinlerden korunma vefki, yada cinlerden korunma yolları adı altında pek çok bilgiler bulabilirsiniz. Bu bilgilerde verilen dua tariflerinin geneli faydalıdır. Fakat bir durum var ki; bu konuya kaynaklarda pek değinilmez. Her cin peri ve diğer ruhani tayfalarının hepsinden aynı yöntemle korunmak zordur. Sebebi ise cinlerin özelliklerinin, yapılarının, inançlarının, türlerinin tabiatlarının vs. farklı olmasıdır. Bu farklılıklardan dolayı cinlerin hepsinden aynı yolla korunmak zordur.

Olayları kısaca örneklersek daha iyi olacaktır. Hayvanlar alemine baktığımızda çok fazla çeşitlilik gösterir. Çoğundan korunmak için kullanılabilen yöntemler farklıdır. Örneğin; çakallardan yada tilkilerden  korunmak için alınabilecek yöntem farklı olduğu gibi, yılandan veya akreplerden korunmak için alınabilecek olan tedbirler farklıdır.

 Cinlerden korunmak için yapılan bir muska ayet vefk tılsım dua ile hepsinden korunulamaz. Bu sebeple cinlerden korunma yolları nı artırmak gerekir. Bir vefk değilde daha fazla sayıda cinlerden korunma vefki, yada bir tılsım ayet dua muska değilde daha fazla cinlerden korunma yöntemleri uygulanmalıdır. Örneğin cinlerden korunma vefki ile birlikte ayetleri tılsımları ve dualarıda taşınan cin korumasına eklemek gerekir. Bu bir koruma aracıdır. Güzel bir vesiledir. Fakat bununla birlikte günlük olarak koruma duaları okunması koruma üstüne koruma olacağı için aşılması daha zordur. Ve de daha iyi koruma sağlar. Bununla birlikte evin içine koruma konulursa, siz evdeyken hem taşıdığınız korumalar, hem okuduğunuz cinlerden korunma duası hemde evdeki koruma ile üst üste gelince aşılması zor bir koruma olur. Vede kolay kolay zarar görülmez. Bu anlatıklarım, genel olarak gerek okuma gerekse yazma yoluyla yapılan cin korumalarıdır. Koruma muskaları vefkleri tılsımları delinebilir. Ömür boyu koruyacağının bir garantisi yoktur. Hatta korunma muskaları vefkleri tılsımları daha yazılırken bile cinler tarafından bozulabilir. 

Çok daha farklı ve değişik bir yol vardır ki; bu cinlere karşı, cinlerle korunmadır. Cinni varlıklar nasıl zararlı olabiliyorsa, bunun gibi faydalıda olabilir. Bu çeşit korumalarda sizin korunmak istediğiniz nasıl cin peri gibi ruhsal varlıklar ise, sizi onlardan koruyacak olan yine cinler periler gibi ruhsal varlıklardır. Sizi korumakla görevli olan cin peri gibi ruhani varlıklar, size zarar vermek için gelecek olan diğer cinlere karşı sizi koruma görevini yerine getirir. Bunlarda da sistem, koruyanın veya korunanların sayısı ve gücü, bununla birlikte aynı şekilde zarar vermek isteyen cinlerin sayıları gücü ve sistemleri de  önemlidir. Çünkü sizi koruyan bir tane cin ise vede buna karşılık size zarar vermek isteyen cin veya cinler ondan kuvvetliyse, eğer yeterli desteği çağıramıyorsa, sizi koruyamayacaktır. Bu nedenle, koruma esnasında dikkat edilmesi gereken durumlardan birininde sistem olduğunu belirttim. Eğer güzel bir sistem koruması ile cinler periler gibi varlıklar tarafından korunuyorsanız, sizin üzerinize gelip size zarar vermek isteyen ruhani varlıklara karşı sizi korur. Eğer gerek sayı gerekse güç dengesi bakımından yetersiz kalırsa, alacağı yardımlarla rahatlıkla olabilecek zararları bertaraf edebilir. Bu çeşit korumalarda ise yine dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Barış hoca. Eğer verilen kişiyi cinlerden korumak için verilen görevli, yeterli sevide değilse, yada yeterli eğitimi almamışsa kişileri yeterince koruyamayabilir. Kişiye verilen bu çeşit korumalar, diğer cinlerden korumak yerine, kişinin üzerinde veya etrafında öylesine bulunur, vede pek bir işe yaramaz. Bu nedenle verilen koruma yeterli güç ve tecrübeye sahip olmalıdır.

Sizde cinlerden korunmak istiyorsanız Barış Hocayı arayınız.

Tüm bilgiler kendi kişisel bilgi ve tecrübelerimdir. Başka sitelerde yayımlayanlara hakkım helal değildir. Barış hoca.

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.